VIRŠ 50 IR NUOSTABI: TRYS NECHIRURGINĖS PROCEDŪROS, KURIOS EFEKTYVIAI KOVOJA SU SENĖJIMO POŽYMIAIS

Moterims, kurios nori kovoti su senėjimo požymiais be chirurginės intervencijos, Estetus rekomenduoja Frakcinį CO2 frakcinį lazerį, IPŠ (intensyvią pulsinę šviesą) ir kitas lazerines procedūras, kurios yra naudojamos atkurti jaunesnę, labiau spindinčią ir atsinaujinusią odą. Šios neinvazinės, su amžiaus požymiais kovojančios procedūros yra naudojamos efektyviai sumažinti raukšles, nosies-lūpų raukšlę, saulės pažeistą odą ir grąžinti jaunystę senstančioms rankoms.

– Estetus klinika siūlo procedūras ir gydymo būdus moterims, kurios nori aktyviai tobulinti save ir senti gracingai, – sako Ponia Gražina, Estetus klinikos lazerinės dermatologijos specialistė. – Plastinė chirurgija ne visada yra būtina. Yra daug nechirurginių procedūrų, kurios gali padėti Jums atrodyti taip, kaip pageidaujate. Estetus centras siūlo paslaugas įvairaus amžiaus vyrams ir moterims, įskaitant ir moteris brandos amžiuje, kurios nori išlaikyti ir ištobulinti savo išvaizdą. Tarp šio Estetus centro klientų segmento naujausias Frakcinis co2 lazeris, IPŠ ir Nd: Yag yra trys dažniausiai naudojamos procedūros, pasitelkiamos kovai su senėjimo požymiais.

Frakcinis co2 lazeris, IPŠ ir kitos lazerio procedūros padeda brandaus amžiaus moterims ištobulinti ir sukurti norimą išvaizdą bei pašalinti laiko padarinius.

Frakcinis co2 lazeris yra idealus šalinti raukšlėms ir gydyti saulės padarytą žalą, įskaitant ir nuo saulės atsiradusias dėmes. Po atšaldymo procedūros į odos paviršių nukreipiama šviesos impulsų serija. Kuomet odos ląstelės absorbuoja šviesą, paviršinės ląstelės yra išgarinamos ir pažeista oda yra efektyviai pašalinama. Daugeliu atvejų procedūrą galima atlikti greičiau, nei per valandą laiko, o gijimo laikotarpis yra labai trumpas.

Odos užpildai yra efektyvūs statinių raukšlių, matomų, kai veidas ilsisi, nosies-lūpų raukšlei, odos klosčių ir kitų panašių problemų mažinimui. Frakcinis co2 lazerinis gydymas padeda atkurti elastino, kolageno ir hialurono rūgšties kiekį odoje, o tai sąlygoja jaunesnę, tačiau tuo pačiu natūralią išvaizdą.

Rankos bene labiausiai atskleidžia amžių. Senstant rankos raukšlėjasi, o venos ir kaulai išryškėja.

– Amžius yra tik skaičius moterims, kurios rūpinasi savo oda, – sako ponia Gražina. – Mes galime padėti Jums susikurti prieš senėjimo požymius nukreiptą strategiją, kurios dėka išlaikysite lygią, elastingą ir švytinčią odą ir atrodysite nuostabiai bet kokio amžiaus.

Shopping Cart