A. Juškienė: „Rinkitės saugius užpildus. Saugokite savo sveikatą”

Estetus klinikos” gydytoja Aurelija Juškienė ilgai galvojo apie šią žinutę Jums… Nuoširdus noras, kad ji Jus pasiektų ir pasiliktų Jūsų mintyse ilgiau…

Kviečiame gerai įsižiūrėti į šias nuotraukas.

pries:po
Tokių nuotraukų tenka matyti nemažai ir tai, manau, yra labai didelė šių dienų problema. Tikriausiai jau supratote, kad aš kalbu ne tik apie estetiką, bet ir apie SVEIKATĄ. Šiuo konkrečiu atveju pacientei prieš trejus metus „kažkas” atliko hialurono rūgšties užpildo 3-4 ml injekciją.

1️⃣Reiktų atkreipti dėmesį, jog toks užpildo kiekis nėra saugus.
2️⃣ Nėra saugaus užpildo lūpoms, kuris laikytų ilgiau nei 1,5 metų. Šiuo atveju pacientė trejus metus nepastebėjo jokio lūpų užpildo mažėjimo, tačiau nereikia džiaugtis.

Turbūt beveik kiekviena esate mačiusi bauginančius filmukus, kai iš lūpų spaudžiamas gelis ar dar blogiau pūliai. Mano tikslas nėra Jūsų gąsdinti ar moralizuoti. Norisi tik paprašyti… Įsiklausykite, ką kalba gydytojai ir ilgaamžė jų patirtis. Rinkitės brangesnes ar net brangiausias procedūras. Švirkštų dalinimai, centus kainuojantys užpildai, pseudo specialistai – visa tai gali virsti tragedija, kuri pareikalaus daug Jūsų laiko, sveikatos ir pinigų. Moteriai buvo atliktas lūpų užpildo tirpinimas. Rezultatas – nuotraukoje.

Norisi Jums priminti, kad vadovaujantis LR teisės aktais kosmetikai, kosmetologai, grožio terapeutai ir grožio estetikai neturi teisės atlikti mezoterapinių ir kitų invazinių procedūrų (nesvarbu kokiais būdais – voleliu, mezopenu ar įvairiomis adatinėmis technikomis).


Saugokite savo sveikatą, procedūroms rinkitės tik patikimas klinikas ir gydytojus”, – pasakojo ir jaukaus rudens Jums linki Estetus klinikos” gydytoja Aurelija Juškienė.

Shopping Cart