Išsiplėtusių odos porų gydymas

Rezultatai, verčiantys stebėtis net ir didelę patirtį turinčius specialistus  – SECRET RF FRAKCINĖ MIKROADATINĖ RADIJO DAŽNIO ODOS ATJAUNINIMO SISTEMA!

Džiaugiamės galėdami pristatyti Jums pasaulinę grožio technologijų naujieną – Secret RF frakcinę mikroadatinę radijo dažnio sistemą. Secret RF poveikis yra gilesnis nei kitų energija paremtų frakcinių procedūrų ir suteikia įspūdingus rezultatus stimuliuojant giluminę odos regeneraciją bei šalinant nepageidaujamus odos trūkumus. Visa tai – be jokio sunkaus ar ilgo poprocedūrinio laikotarpio!

Secret RF sistema idealiai tinka išsiplėtusių veido odos porų gydymui.

Kaip veikia Secret RF?

Procedūros metu daugybė modernių mikroadatų susminga į odą ir jomis į giliausius odos sluoksnius perneša termo efektą turinčią radijo dažnio energiją. Paveikiami dermos ir subdermos sluoksniai, kuriuose ir vyksta esminiai odos restruktūrizacijos procesai. Priešingai nei kiti frakciniai lazeriai, paskirstantys energiją tik viršutiniuose odos sluoksniuose, Secret RF energiją neša gilyn, t.y. būtent ten, kur jos labiausiai audinių regeneracijai. Tokia unikali energijos į odą perdavimo forma leidžia pasiekti išskirtinius rezultatus be jokio ilgo ar sunkaus poprocedūrinio laikotarpio.

Plačiau skaitykite: https://estetus.lt/paslaugos/secret-rf-frakcinis-mikroadatinis-odos-atjauninimas/

Kainos pasiūlymas:

Secret RF veido sritis speciali kaina tik € 290. (Įprasta kaina – € 390)

AKCIJA! 2 Secret RF procedūrų kursas (veido sritis) tik € 490. Įprasta kaina – € 780. *Apmokant iš karto už kursą.

Shopping Cart