Kaip padėti išsausėjusiai savo odai?

KAIP GALIME PADĖTI IŠSAUSĖJUSIAI SAVO ODAI?
Į klausimą atsako „Estetus klinika“ gydytoja dermatovenerologė KAROLINA LIUBINIENĖ.

Šiuolaikiniam, užsiėmusiam žmogui odos drėgmę greitai ir efektyviai atkuria lengvos injekcinės procedūros, tokios kaip mezoterapija, biorevitalizacija ir PRP.

Mezoterapija – tai mišiniai su vitaminais, hialurono rūgštimi ir kitomis medžiagomis.

Biorevitalizacija – procedūra, kurios metu naudojama hialurono rūgštis, tik jos koncentracija, lyginant su mezoterapija, yra žymiai didesnė.

PRP – trombocitais papildyta plazma, kuri gaunama mėgintuvėlyje centrifuguojant paciento kraują. Sušvirkštus šios plazmos į odą, trombocitai išskiria augimo faktorius ir kitas medžiagas, naudingas dermai. PRP ypač mėgsta natūralumą vertinantys pacientai, nes plazma pagaminama iš jų pačių kraujo. Visos minėtos procedūros atkuria odos drėgmę, skatina ją atsinaujinti, skaistina, lygina smulkias raukšleles ir yra parenkamos kiekvienam pacientui individuliai.

Kai oda išsausėja dėl ligos (pavyzdžiui, ichtiozės, atopinio dermatito ar kitų), pasireiškia bėrimai, niežėjimas, jos priežiūrą rekomenduojama aptarti su gydytoju dermatologu.

Reikalingi ne tik tyrimai, bet galbūt ir vaistai. Sausos odos savininkėms rekomenduojama tepti veidą emolientais (medicininiais drėkinamaisiais kremais) bent du kartus per dieną (geriausia iš karto po maudynių), riboti maudymosi trukmę (iki 10 min.) šiltame vandenyje, praustis ne muilu, o specialiu prausikliu, žiemą naudoti oro drėkintuvą, vasarą – kondicionierių.

Į pacientų užduotus klausimus atsako profesionali „Estetus klinika“ gydytojų komanda.

Shopping Cart