,

Trigubas smūgis raukšlėms

750,00 

Tobulas, pasiteisinęs ir Jungtinėse Amerikos Valstijose šiuo metu lyderiaujantis jauninimo priemone laikomas trijų procedūrų derinys už specialią kainą.

Aprašymas

TRIGUBAS SMŪGIS RAUKŠLĖMS

Tobulas, pasiteisinęs ir Jungtinėse Amerikos Valstijose šiuo metu veiksmingiausia jauninimo priemone laikomas trijų procedūrų derinys.

Frakcinis odos atnaujinimas co2 lazeriu – be chirurginės intervencijos atnaujins Jūsų odą. Lazerio spindulys yra padalytas į smulkias frakcijas, kurios į gydomą odos plotą nukreipia tūkstančius mikroskopinių karščio stulpelių. Karštis ir šviesa veikia tik tikslingai pasirinktus taškus, oda aplink juos lieka visiškai nepaliesta. Paveikti plotai sugeria šviesos energiją, tai stimuliuoja kolageno – vieno svarbiausių žmogaus organizmo baltymų – susidarymą. Taigi, lazerio spindulys sužadina natūralų odos atsikūrimo mechanizmą. Oda vos per kelias dienas atauga sveikesnė ir stipresnė. Didžiausią poveikį žmogus pajunta po mėnesio ar net trijų, kuomet kolageno gamyba odoje vyksta tarsi jaunystėje, o procedūros poveikis gali išlikti net iki penkerių metų.

Tačiau dar labiau procedūros poveikį sustiprins PRP, t.y. injekcijos trombocitais praturtinta plazma. Ši procedūra yra visiškai natūrali, todėl nesukelia jokių alerginių ar autoimuninių reakcijų. Tai – odos ląstelių atkūrimas (regeneracijos skatinimas) naudojant paciento kraujo plazmą. Ji žymiai pagreitina odos regeneraciją po gydymo lazeriu. Trombocitai išskiria taip vadinamus augimo faktorius, kurie reguliuoja ląstelių migraciją ir dauginimosi ciklą, skatina jas gaminti raukšlelių atstatymui ir gijimui svarbų kolageną, skatina kraujotaką aplink odos plaukų folikulus susidarant naujiems kapiliariams, gydo pažeistas kraujagysles, stabdo kraujavimą. Jų išskiriamos metalo proteinazės padeda atsatyti pažeistą odą. Paruoštoje plazmoje trombocitų koncentracija daug kartų didesnė nei pačiame kraujyje, todėl ir rezultatai greitai pastebimi bei ilgai išliekantys.

Paskutinė, baigiamoji šio procedūrų derinio dalis – PDT, fotodinaminis gydymas LED šviesos diodais. Tai natūralus foto biocheminės reakcijos procesas, panašus į augalų fotosintezės procesą. LED šviesos terapija – saugus ir veiksmingas būdas užtikrinti anti-senėjimą, odos atjauninimą, jis neinvazinis , neskausmingas. Tai NASA patvirtinta technologija, naudojanti (LED) šviesos bangos ilgį, raminantį odą, įsiskverbiantį giliai į dermą. LED šviesos terapija padidina ląstelių medžiagų apykaitą, paspartina pažeistų odos ląstelių atnaujinimą, taip pat skatiną kolageno ir elastino skaidulų gamybą, suteikia sveikos ir standžios odos išvaizdą.

Papildoma informacija

Type

General

Shopping Cart
Trigubas smūgis raukšlėms
750,00