-35%
, ,

Biorevitalizacija su Belotero Revive preparatu

149,00 460,00 

BELOTERO® REVIVE – tai naujos kartos injekcinis hialurono rūgšties ir glicerolio preparatas, skirtas odos kokybės gerinimui ir atjauninimui. Ši unikali procedūra prisotins odą drėgme, atkurs natūralų švytėjimą, suteiks elastingumo ir stangrumo, taip pat užpildys smulkias paviršines raukšleles, atkurs sveiką odos tekstūrą ir išvaizdą. Procedūros kaina gali būti tikslinama konsultacijos metu, atsižvelgiant į jūsų odos poreikius.

Aprašymas

Kodėl svarbu gerinti odos kokybę?

Šiame nuolat besivystančiame skaitmeniniame pasaulyje mūsų grožio standartai pasikeitė. Nuolat keldami nuotraukas į internetą, pasitelkiame filtrus, nes daug dėmesio skiriame tam, kad oda būtų skaisti, visada atrodytumėme jaunatviškai ir nepriekaištingai. Tačiau įtempta ir neretai stresinė kasdienybė slopina odos gyvybingumą, todėl ji atrodo pavargusi ir blanki, bei per anksti sensta.

Jei norite pasirūpinti savo oda, pagerinti jos skaistumą, stangrumą ir drėkinimą, bei atrodyti puikiai ne tik nuotraukose, rinkitės BELOTERO® REVIVE procedūrą.

BELOTERO® REVIVE – unikali hialurono rūgšties ir glicerolio kombinacija

BELOTERO® REVIVE gaminamas pasitelkiant patentuotą CPM® technologiją, kuri suteikia hialurono rūgšties užpildui išskirtines savybes, užtikrina vientisą, natūralią preparato integraciją į odą.

Preparato sudėtyje esantis glicerolis, suteikia papildomą odos drėkinimą. Glicerolis pasižymi stipriomis higroskopinėmis savybėmis, todėl sustiprina odos drėkinimą, suteikia odai švytėjimą ir jaunatvišką išvaizdą.

  • Gerina odos kokybę, drėkina, didina elastingumą ir stangrumą
  • Išlygina smulkias raukšleles ir sumažina odos raudonį

BELOTERO® REVIVE procedūra rekomenduojama odos kokybės gerinimui, švytėjimo ir sveikos išvaizdos atkūrimui, bei kaip prevencinė ir ankstyvoji intervencinė procedūra siekiant sulėtinti veido pokyčių progresavimą laikui bėgant.

Rezultatai:

Preparato BELOTERO® REVIVE rezultatu galėsite džiaugtis iki 36 savaičių po pirmosios procedūros. Tyrimo BELOVE metu buvo įrodyta, kad BELOTERO® REVIVE pagerino odos elastingumą ir tekstūrą, atkūrė odos drėgmę ir sumažino paraudimą.

Studijos metu nustatyta, kad 100 % tiriamųjų buvo pasiektas matomas estetinis rezultatas. Daugiau nei 80 % BELOVE tyrimo dalyvių buvo patenkinti procedūra ir  daugiau nei 90 % rekomenduotų produktą savo draugams.

 

 PRIEŠ PROCEDŪRĄ                                              

 PO PROCEDŪROS

BELOTERO® REVIVE – laimėjo 1-ąją vietą pasaulinio estetinės medicinos kongreso metu 2022, kaip geriausias preparatas odos kokybei gerinti (Best Injectables Skin Booster)

Papildoma informacija

Procedūra

1 ml injekcijos, 2 ml injekcijos

Shopping Cart
Biorevitalizacija su Belotero Revive preparatu
149,00 460,00 Pasirinkti savybes