,

Dermabrazija

85,00 130,00 

Dermabrazija – tai neskausminga kosmetinė procedūra, kurios metu pašalinamos negyvos odos ląstelės, suaktyvinama kraujotaka bei skatinama kolageno gamyba ir odos atsinaujinimo procesai. Procedūra atliekama naudojant specialias, deimantų kristalais dengtas, šveičiančias plokštelės bei vakuumą. Procedūra atliekama tik Vilniaus klinikoje.

Aprašymas

Kada yra taikoma dermabrazija?

Dermabrazija yra puikus pasirinkims norint atgaivinti odą po saulės spindulių poveikio (fotosenėjimo), suteikti negyvybingai, suragėjusiai odai žvilgesio, paskatinti kolageno gamybą, pagerinti bendrą odos tonusą bei tekstūrą. Po dermabrazijos akivaizdžiai sumažėja smulkių odos raukšlių ir pigmentinių dėmių, o procedūros metu veikiantis vakuumas padeda išvalyti poras. Dermabrazija taip pat gelbsti esant probleminei odai – ji mažina dėmes, nelygų odos paviršių ir randelius, likusius po aknės.

Kokie yra šios procedūros privalumai?

Procedūra yra neinvazyvi, taigi ir visiškai neskausminga. Taip pat po dermabrazijos nereikalingas papildomas laikas odai atsigauti – iškart po procedūros ji atrodo glotni, lygi ir švytinti, tad pasilepinti šia procedūra galima kada tik jums norisi, nors ir pietų pertraukos metu. Dermabrazija gali būti taikoma kaip paruošiamoji procedūra – pašalinus negyvų ląstelių sluoksnį itin pagerėja kitų procedūrų efektyvumas. Procedūros intensyvumas yra pritaikomas pagal kiekvieno kliento odos būklę, tad procedūra yra saugi kiekvienam klientui. Dermabrazija ne tik padeda odai atsinaujinti – ji pagerina mikrocirkuliacija ir odos aprūpinimą deguonimi.

Kuomet dermabrazija nėra rekomenduojama?

Nors procedūra leidžia ženkliai pagerinti odos būklę, tam tikrais atvejais jos atlikti specialistai nerekomenduoja. Itin plona ir jautri oda, o taip pat uždegimo, odos vėžio, infekcijos, pūlingų aknės bėrimų paveikta oda neturėtų būti šlifuojama dermabrazijos metodu.

Papildoma informacija

Procedūra

Dermabrazija, Dermabrazija su Fillmed Cryo terapija

Kaip atliekama procedūra

Kaip atliekama procedūra

Dermabrazija atliekama per maždaug 30-40 min. Iš pradžių Jūsų oda bus švelniai nuvalyta prausikliu, taip pašalinant makiažą ir kitus nešvarumus. Vėliau naudojamas švelnus šveitiklis, kuris paruoš odą dermabrazijai. Dermabrazijos metu naudojamos specialios deimanto kristalais padengtos abrazyvinės galvutės, kurios nušveičia negyvas odos paviršiaus ląsteles. Pabaigoje, Jūsų oda bus švelniai masažuojama ir padengiama atstatomuoju kremu. Iš karto po procedūros galite tikėtis lygios ir švelnios odos. Poros susitraukia, sumažėja raukšlelių matomumas, oda tampa stangresnė. Kad palaikytumėte seanso metu pasiektus rezultatus, rekomenduojama procedūrą atlikti kartą per mėnesį.

Shopping Cart
Dermabrazija
85,00 130,00 Pasirinkti savybes