,

DOMINO efekto injekcijos

600,00 

Domino efekto injekcijos yra moderni medicininė procedūra, skirta atjauninti odą ir pašalinti odos senėjimo požymius. Ši procedūra naudoja specialius preparatus, kurie padeda odai atjaunėti ir atsinaujinti, suteikdama jai sveikesnę ir stangresnę išvaizdą. Procedūros kaina gali būti tikslinama konsultacijos metu, atsižvelgiant į jūsų odos poreikius.

Aprašymas

Alternatyva plastinei chirurgijai estetinės medicinos srityje – domino efekto procedūra!

Domino efekto injekcijos yra moderni medicininė procedūra, skirta atjauninti odą ir pašalinti odos senėjimo požymius. Ši procedūra naudoja specialius preparatus, kurie padeda odai atjaunėti ir atsinaujinti, suteikdama jai sveikesnę ir stangresnę išvaizdą.Procedūra yra neskausminga ir saugi, o rezultatai yra greitai pastebimi. Injekcijos yra atliekamos naudojant ploną adatą, kuri yra įvedama į tam tikras odos sritis. Domino efekto procedūra yra prilyginama nechirurginiam veido odos pakėlimui hialurono rūgšties užpildų injekcijomis.

Procedūra suteikia dvigubą efektą: jis ne tik leidžia iš karto pakelti sukritusią veido odą, nekeičiant veido ovalo ir atstatant natūralius anatominius bruožus, bet po mėnesio, kai suveikia hialurono rūgšties grandinės, ją dar ir pagražinti – išlyginti raukšleles, stangrinti bei sulyginti. Įprastai toks natūraliai atrodantis procedūros rezultatas trunka nuo 18 iki 24 mėnesių.

Kaip atliekama ši procedūra?

Domino procedūros efektas veikia tuo pačiu principu kaip ir to paties pavadinimo stalo žaidimas, kurio esmė labai paprasta – jau padėtos kaladėlės sienelės akučių skaičius turi sutapti su prie jos jungiamos kaladėlės sienelės akučių skaičiumi. Tą patį siekiama padaryti ir atliekant domino efekto procedūrą – gydytojas tikslingai injekuoja hialurono rūgšties užpildą į veido fiziologiją atitinkančius taškus, kurie yra tarpusavyje susiję, o tai reiškia, kad veikiant vieną veido sritį yra paveikiama ir kita.

 

  1. Pirmojo etapo metu injekuojama, o tuo pačiu ir pakeliama temporalinė skiltis: preparatas suleidžiamas į smilkinį, ties plaukų augimo linija. Priklausomai nuo situacijos, galima preparatą suleisti ir ties antakiu bei truputį jį pakelti.
  2. Antrojo etapo metu atliekama vidurinės veido dalies (ties skruostu) korekcija – atsižvelgiant į tai, kad joje yra vienas labiausiai atsikišusių taškų, suleidžiamas itin mažas hialurono rūgšties kiekis, tačiau šį etapą galime praleisti, jeigu pacientui tai neaktualu.
  3. Procedūrą užbaigia trečiasis etapas – apatinio žandikaulio lanko pakėlimas

Domino procedūra atliekama su vėduokline technika – ji išskirtinė dėl itin mažo dūrių kiekio: kiekvienoje veido pusėje atliekami tik du, žymintys įėjimo taškus. Naudojama ilga, buka adata, kurią įkišus po oda galima sukti kaip laikrodžio rodyklę, leidžiant produktą ir keičiant kryptį. Dėl šios priežasties procedūros metu pacientas nejaučia aštraus skausmo, o po jos nelieka hematomų (išsiliejusio kraujo sankaupų audinyje) ir neprarandamas darbingumas.

Kada kartoti šią procedūrą?

Domino efekto procedūrą rekomenduojama pakartotinai atlikti kas dvejus metus, tačiau iki tol labai svarbu laikytis visų gydytojo rekomendacijų – lankyti tokias prevencines ir odą atjauninančias procedūras kaip mezoterapija, biorevitalizacija, naudoti tinkamą kosmetiką, apsaugą nuo ultravioletinių spindulių ir t.t. Be to, šių rekomendacijų įgyvendinimas gali padėti ir pratęsti procedūros efektą, kuris įprastai trunka iki 24 mėnesių.

Papildoma informacija

Type

General

Shopping Cart
DOMINO efekto injekcijos
600,00