,

Pikosekundinis atjauninimas (be gijimo)

399,00 

Pažangus, naujos kartos dermatologinis ir estetinis pikosekundinis lazeris – Lumenis PiQo4. Vienintelis toks Baltijos šalyse.

Aprašymas

Apie procedūrą

Pikosekundinis lazeris – unikalus technologinis sprendimas odos atjauninimui, pigmentacijos, visų spalvų taturuočių, permanentinio makiažo šalinimo procedūroms atlikti. Tai visame pasaulyje sparčiai plintantis gydymo metodas, o dėl savo saugumo, patikimo, efektyvumo bei komforto yra ypatingai mėgstamas tiek gydytojų, tiek pacientų. Sprendimas skubantiems pacientams – nėra ilgo po procedūrinio gijimo!

Pikosekundinis lazeris – naujos kartos saugus ir efektyvus technologinis sprendimas  visiems odos tipams.

– frakcinis pikosekundinis odos atjauninimas be gijimo laikotarpio (nėra ilgo po procedūrinio gijimo).

– efektyvus pigmentinių dėmių, amžiaus/saulės, netolygios pigmentacijos, melazmos, strazdanų šalinimas,

– efektyvus visų spalvų tatuiruočių, permanentinio makiažo šalinimas. Nelieka randų.

–  neskausmingas gydymas.

PiQo4 yra vienintelis 4 bangų ilgio lazeris, kuris sujungia Nano, ir Picosecondlazerio energiją. Impulsais  atliekamas  pigmentų dalelių susmulkinimo metodas. Klinikiniai tyrimai įrodė, kad tai efektyvus, kokybiškas ir greitas būdas šalinti nepageidaujamus odos derinius.

Pikosekundinis odos atjauninimas

Atliekant procedūrą pikosekundinis lazeris nereikalauja nuskausminimo. Unikalus lazerio šviesos spindulys veikia mikroskopines odos saleles, taip sukeldamas stiprų stimuliuojantį efektą, tačiau nepažeidžia aplinkinės odos, todėl gijimo laikotarpio nėra arba jis itin trumpas.  Lazerio impulsas yra milijoną kartų trumpesnis nei iki šiol naudotų lazerių, todėl galime dar saugiau šalinti pigmentą, atjauninti odą nežalodami aplinkinių audinių, nekaitindami jų, sumažindami pašalinius poveikius.

Sprendimas kenčiantiems nuo melazmos 

Vienas iš sudėtingiausių pigmentacijos sutrikimų yra melazma. Tai dažna problema. Pikosekundiniu lazeriu naikinama melazma ir neskatinama atsinaujinti, nesužeidžiama oda. (Odos žalojimas provokuoja pigmentacijos ryškėjimą.)

Rezultatas

Geriausi gydymo rezultatai yra pasiekiami reguliariai  stimuliuojant odą.

Pikosekundinis frakcinis atjauninimas – atjaunina odos paviršių epidermį, pagerina bendrą odos būklę (struktūrą), sutraukia poras, stangrina, skaistina odą, šalina pigmentines dėmes,  atjaunina saulės nuvargintą odą, gydo randus. Po procedūros nėra gijimo (kelias valandas oda gali būti paraudusi). Pacientai gali grįžti į sau įprastą veiklą.

Pikosekundinis atjauninimas – saugiai ir efektyviai šalina pigmentacijos sutrikimus, melazmą, strazdanas, amžiaus/saulės pigmentines dėmes, tolygėja odos atspalvis, oda skaistėja, tampa stangresnė.

Kiek reikės procedūrų?

Konsultacijos metu gydytojas ar lazerių specialistas įvertins jūsų odos būklę ir rekomenduos individualų gydymo planą.

Dažniausiai rekomenduojama atlikti iki 1 – 3 procedūrų kursą per metus.

Tatuiruočių, permanentinio makiažo šalinimas

Naujasis pikosekundinis lazeris – tikras išsigelbėjimas tiems, kurie svajoja pasinaikinti nepavykusią  tatuiruotę (net ir spalvotą!) ar permanentinį makiažą.

Gydymas

Labai trumpi lazeriniai impulsai absorbuojami į reikiamą odos sritį, dėl kurių šviesos energija paverčiama akustinėmis bangomis, kurios pašalina rašalo, pigmento granules greitai ir efektyviai. „PiQo4“ turi net 4 skirtingus bangų ilgius – tai labai svarbu, nes  kiekviena pigmento spalva sugeria tik tam tikrą bangos ilgį. Būtent tai leidžia sėkmingai šalinti didelį tatuiruočių, permanentinio makizažo spalvų asortimentą bei taikyti skirtingiems odos tipams. Po šalinimo nelieka randų.

Procedūrų kursas

Tatuiruotės šalinimui įtakos turi ne tik lazerio pasirinkimas, bet ir tai, kaip profesionaliai ji padaryta, ar yra taisyta. Jei tatuiruotė juoda, greičiausiai jos šalinimui užteks 3-4 procedūrų. Spalvotoms, netinkamai padarytoms gali prireikti ir daugiau.

Rezultatas

Pikosekundinis lazeris šalina visų spalvų pigmentą, nyksta tatuiruotė, permanentinis makiažas.

Individualų gydymo planą specialistas rekomenduos konsultacijos metu.

Papildoma informacija

Type

General

Shopping Cart
Pikosekundinis atjauninimas (be gijimo)
399,00