,

„GENEO” odos priežiūros procedūra

120,00 

GENEO – tai pažangiausia veido priežiūros platforma, padedanti užtikrinti jaunesnę, gaivesnę ir natūraliai geriau atrodančią odą. TOP pasirinkimas prieš ypatingas šventes, oda po procedūros tiesiog švyti ir galima atlikti profesionalų makiažą.

Aprašymas

Procedūra

Įkvėpk, kad suspindėtum

GENEO – tai pažangiausia veido priežiūros platforma, padedanti užtikrinti jaunesnę, gaivesnę ir natūraliai geriau atrodančią odą. Atliekama unikali veido priežiūros procedūros „trys viename”, veikianti odą tiek jos išorėje, tiek viduje ir sujungianti kliniškai patvirtintas technologijas – „Tripollar RF”, „Oxygeneo” ir „Ultrasound” (ultragarso).

Apie GENEO

Koks procedūros veikimas?

Odos pildymas

Kolagenas ir elastinas – tai pagrindinės odos sudedamosios dalys, o jų mažėjant, pradeda formuotis mažesnės ar didesnės raukšlės. „Geneo Tripollar RF” aplikatoriumi paskatinami natūralūs kolageno ir elastino skaidulų rekonstravimo ir papildymo procesai.
Atliekant šią procedūrą, odos sluoksniai švelniai veikiami šiluma – oda lygėja, stangrėja.

Odos gaivinimas

Revoliucinė „Geneo” procedūra suteikia galimybę mėgautis trigubu oksigenacijos, eksfoliacijos ir veikliųjų sudedamųjų dalių įsisavinimo poveikiu.

Kapsule ir geliu švelniai pamasažavus. sukuriama natūralius fiziologinius procesus pasitelkianti reakcija, natūraliai padidinanti deguonies kiekį odoje. Procedūra užbaigiama specialiai skirtu serumu, kuriuo į itin imlios būsenos odą patenka naudingos sudedamosios dalys.

Odos pripildymas

Ultragarso bangų poveikiu „Geneo” sustiprina pildantį ir gaivinantį poveikį. Ultragarso bangos pagerina kraujotaką ir padeda geriau ir giliau įsisavinti veikliasias sudedamąsias dalis.

Ši saugi ir neskausminga procedūra akivaizdžiai išvalo odą, atgaivina, gerina odos struktūrą, išvaizdą ir tonusą.

Kiek procedūrų reikės?

Taikant šią malonią ir gaivinančią procedūrą, oda atgaivinama iš karto jau po pirmosios procedūros, o tolimesnio rekomenduojamo procedūrų kurso metu šis poveikis stiprinamas ir palaikomas. Rekomenduojame 1 – 5 procedūrų kursą.

Trys pasirinkimai pagal Jūsų odos būklę ir problemą

Odos priežiūros platforma, procedūra, kuri gerina odos struktūrą, išvalo, prisotina

„BALANCE”
VEIDO PRIEŽIŪROS PROCEDŪRA SU ANGLIMI

„Geneo Balance” procedūra išvalo ir nuramina riebią odą ir pagerina jos struktūrą bei išvaizdą. Subalansuoja riebią odą.

Į „Geneo Balance OxyPod” kapsulių sudėtį įeina bambukų anglis, užtikrinanti detoksikacinį poveikį, vaistinių juodmirčių ekstraktas, pamaitinantis odą vitaminais ir antioksidantais, ir migdolų rūgštis, skirta į aknę linkusiai odai gydyti.

„Geneo Balance Serum” balansuojantis serumas papildo procedūrą galingais antioksidantais, vitaminais, maistinėmis medžiagomis ir valančiomis sudedamosiomis dalimis, tokiomis kaip salicilo rūgštis, peptidai, simondsijų ir arganų aliejai, vanilės ir asiūklių ekstraktai bei kalio azeloil diglicinatas.

„REVIVE”
VEIDO PRIEŽIŪROS PROCEDŪRA SU RAUDONAISIAIS DUMBLIAIS

Geneo„Geneo Revive” atgaivina dulsvą odą, sumažina smulkias raukšleles ir pagerina bendrą odos struktūrą bei išvaizdą.

Į „Geneo Balance OxyPod” kapsulių sudėti įeina raudonieji dumbliai – galingas antioksidantas, pasižymintis nuo senėjimo apsaugančiu poveikiu, bei kofeino rūgštis ir retinolis, švelninantys senėjimo požymius ir padedantys atjauninti odą.

„Geneo Balance Serum” odos savybes atkuriantis serumas papildo procedūrą papildomomis sudedamosiomis dalimis, paskatinančiomis kolageno gamybą ir sumažinančiomis senėjimo požymius, tokiomis kaip peptidų kompleksas ir liūtpėdės, bei maistinėmis medžiagomis ir vitaminais, pvz., simondsijų ir arganų aliejų kompleksu bei vanilės ir asiūklių ekstraktų kompleksu.

„ILLUMINATE”
VEIDO ODOS PRIEŽIŪRA SU VITAMINU C

„Geneo Illuminate” suvienodina odos atspalvį, pagerina pigmentaciją ir atjaunina odą.

Į „Geneo Balance OxyPod” kapsulių sudėtį įeina kojo rūgštis ir vitaminas C, suvienodinantys odos atspalvį, bei opuncijų vaisių ir morkų ekstraktai, sudrėkinantys ir išlyginantys odą.

„Geneo Balance Serum” švytėjimą suteikiantis serumas papildo procedūrą galingomis skaistinančiomis sudedamosiomis dalimis, tokiomis kaip medžio žievės ekstraktas ir amino rūgščių dariniai, ir drėkinančiomis sudedamosiomis dalimis bei maistinėmis medžiagomis, pvz., trigliceridais, simondsijų ir argano aliejų kompleksu bei vanilės ir asiūklių ekstraktų kompleksu.

 

Papildoma informacija

Type

General

Shopping Cart
„GENEO” odos priežiūros procedūra
120,00