Sale!

Frakcinis veido atjauninimas

499.00  399.00 

Frakcinis veido atjauninimas – tai stipri, rimta ir ypatingai efektinga procedūra Jūsų odai. Procedūra atliekama Syneron-Candela CO2RE medicininiu lazeriu. Atvykę į Estetus kliniką pasitarkite su specialistu, pasakykite kokio rezultato tikitės. Specialistė Jus apžiūrės ir parinks patį tinkamiausią odos atnaujinimo – odos atstatymo variantą. Ypatinga nuolaida tik šį mėnesį!
Kaina nuo 399.00 
Apie produktą

Atvykę į mūsų kliniką pasitarkite su specialistu, pasakykite kokio rezultato tikitės. Specialistė Jus apžiūrės ir parinks patį tinkamiausią odos atnaujinimo – odos atstatymo variantą. Ypatinga nuolaida tik šį mėnesį!

-
+

Frakcinis veido atjauninimas – tai stipri, rimta ir ypatingai efektinga procedūra Jūsų odai. Procedūra atliekama Syneron-Candela CO2RE medicininiu lazeriu. Atvykę į Estetus kliniką pasitarkite su specialistu, pasakykite kokio rezultato tikitės. Specialistė Jus apžiūrės ir parinks patį tinkamiausią odos atnaujinimo – odos atstatymo variantą. Ypatinga nuolaida tik šį mėnesį!

Po trisdešimtojo gimtadienio iki tol žydėjusi Jūsų oda ima po truputį glebti, tamsėja paakiai, išryškėja mimikos raukšlės, ima tįsti viršutinė lūpa, nyksta odos gaivumas ir spalva. Jei Jums keturiasdešimt, tikriausiai jau pasiilgote skaistaus savo veido veidrodyje?

Norime Jums pasiūlyti sumažinti raukšlės, pigmetines dėmes, randelius, “kilstelti” pakritusius skruostus, pašviesinti paakius. Kam atidėlioti rytdienai? Juk Frakcinis veido atjauninimas gali kardinaliai pakeisti Jūsų išvaizdą jau šiandien! Atvykę į mūsų kliniką pasitarkite su specialistu, pasakykite kokio rezultato tikitės. Specialistė Jus apžiūrės ir parinks patį tinkamiausią odos atnaujinimo – odos atstatymo variantą.

Kaip atliekamas Frakcinis veido atjauninimas?

Pirmiausia lazeriu nuskenuojama (ištiriama) Jūsų oda ir sistema parenka konkrečiai Jūsų odai tinkamus nustatymo parametrus. Frakcinio lazerio spindulio poveikio principas: pakankamai tiksliai sufokusuotas lazerio spindulys odoje formuoja mikrozoną (tam tikrus vamzdelius odoje), supamą nepakenktų audinių. Odos paviršius veikiamas taškiniu (frakciniu) būdu. Ląstelės, esančios aplink pakenkimo mikrozoną, aktyvuojamos ir pažeistas plotelis (sena oda) pradeda atsinaujinti. Lazerio spindulys sužadina odos natūralų atsikūrimo mechanizmą. Kolagenas savo ruožtu išstumia jungiamąjį audinį. Taip išlyginamas reljefas, pagerinama seno audinio tekstūra. Svarbus tiek mikrozonos gylis, tiek ir skersmuo. Priklausomai nuo lazerio bangos ilgio ir naudojamos energijos, poveikio mikrozona gali būti koaguliuotų audinių stulpelis, jų išgarinimo ar abliacijos zona, apsupta koaguliuotų audinių.

Kiek trunka procedūra?

Frakcinis veido atjauninimas trunka 60 – 90 min. – tiek trunka pasiruošimas, procedūra, poprocedūrinis laikas. Pati procedūra visam veidui atliekama per maždaug 30 min., prieš tai nuskausminus anestetiniu kremu. Po procedūros oda vėsinama šaldant.

Ką darote poprocedūriniu periodu?

Pirmą parą po procedūros oda atrodys kaip stipriai nudegusi saulėje.
Šiuo laikotarpiu negalima šlapinti vandeniu.
Po procedūros gausiai tepkite drėkinamuoju kremu su apsauga nuo UV saulės spindulių (ne mažiau kaip 30 SPF).
Po mėnesio pradės matytis pirmosios procedūros poveikis.
Jei norite – galima atlikti dar vieną ar dvi procedūras.

Koks efektas bus pasiektas?

Viena procedūra Jums sumažins gilias raukšles, išlygins mažesnes raukšleles, pamažins pigmentines dėmes, randelius po spuogų ar kitus estetinius defektus. Taip pat procedūra sumažins trauminius, operacinius randus. Praėjus mėnesiui po pirmosios procedūros odos “vaizdas” nuolat keisis į gerąją pusę. Oda skaistės, lygės, stangrės, nyks pigmentas, lyginsis raukšlės, oda darysis elastingesnė. Odoje bus gausu kolageno ir elastino skaidulų, nuo kurių kokybės priklauso odos stangrumas, elastingumas. Frakcinis odos atnaujinimas būtent ir paskatina gamintis naujas kolageno bei elastino skaidulas.

Po frakcinio CO2 lazerio procedūros galime pasiūlyti profesonalią odos priežiūros programą, dar labiau padidinančią procedūros efektą, skatinančią gijimą bei regeneraciją. Frakcinis odos atnaujinimas – tai stipri, rimta ir ypatingai efektinga procedūra Jūsų odai.

Visas veidos + Sunekos injekcijos

599.00 

Visas veidas + PRP TERAPIJAAkcija AKCIJA! Įprasta kaina – 648 Eur

498.00 

Visas veidasAkcija AKCIJA! Įprasta kaina – 499 Eur

399.00