,

SCULPTRA – naujos kartos biostimuliatorius

499,00 

SCULPTRA – tai naujos kartos odos biostimuliatorius, kurio poveikis tęsiasi iki 25 mėnesių. Preparatas gerina odos būklę, suteikia daugiau stangrumo, gyvybingumo ir elastingumo. Puikiai tinka pacientams trokštantiems natūraliai atrodančių rezultatų, ilgalaiko poveikio, be sunkaus gijimo. Procedūros kaina gali būti tikslinama konsultacijos metu, atsižvelgiant į jūsų odos poreikius.

Aprašymas

  • Veikia pagrindinę kolageno nykimo priežastį;
  • Veikia giliai po oda;
  • Jokio sunkaus ir ilgo gijimo;
  • Tai – originalus ir unikalus injekcinis kolageno biostimuliatorius, kuriame yra biologiškai suderinamos poli-l-pieno rūgšties (PLLA) mikrodalelės;
  • Poveikis tęsiasi iki 25 mėnesių;
  • +66.5% 1 tipo kolageno kiekio padidėjimas po trijų mėnesių.

Kas yra Sculptra ir kaip ji veikia veido odą?

Sculptra – tai vienas iš originalių odos biostimuliatorių, kuris padeda atkurti kolageno kiekį odos audiniuose. Jaunystėje mūsų veido oda yra prisotinta kolagenu ir hialurono rūgštimi, dėl ko ji atrodo švytinti, elastinga ir be raukšlių. Tačiau su amžiumi kolageno ir hialurono rūgšties kiekis organizme sumažėja, dėl to veido oda praranda drėgmę, elastingumą, pradeda ryškėti raukšlės.

Kokio rezultato galima tikėtis po procedūros?

Po Sculptra procedūros poveikis nebus pastebimas iškart. Pirmieji rezultatai taps pastebimi po apie 3 savaičių, ir jie palaipsniui stiprės. Geriausias rezultatas bus matomas po 3 mėnesių ir išliks ilgiau nei 25 mėnesius. Veido oda taps stipresnė, veido ovalas pakils, o raukšlės sumažės. Atjauninimas vyks natūraliai ir palaipsniui,

Ar reikalingas ypatingas pasiruošimas prieš procedūrą?

Prieš Sculptra procedūrą ypatingo pasiruošimo nereikia, tačiau rekomenduojama vengti intensyvaus saulės poveikio ir nenaudoti tam tikrų vaistų (pvz., kraują skystinančių vaistų arba nesteroidinių vaistų nuo uždegimo). Jei vartojote tokius vaistus, būtinai praneškite gydytojui.

Kaip vyksta procedūra?

1. Procedūros metu į poodinį raukšlių srityse plona ilga adata (vadinama kaniule) suleidžiamas nedidelis kiekis Sculptros preparato iš procedūrai skirto sterilaus buteliuko, prieš tai preparatą paruošus vartojimui pagal reikalingas instrukcijas.
2. Sculptra tolygiai ir tiksliai injekuojama į rekomenduojamas sritis, po procedūros atliekamas kelių minučių masažas, produkto suleidimo vietoje.

Papildoma informacija

type

General

Shopping Cart
SCULPTRA – naujos kartos biostimuliatorius
499,00