Šviesos terapija

30,00 

Šviesos terapija – tai neinvazyvi procedūra, kurios metu oda yra veikiama įvairaus ilgio šviesos bangomis ir infraraudonaisiais spinduliais (šiluma). Šviesos terapija suaktyvina kraujotaką, paskatina kolageno sintezę, deguonies pasisavinimą, pagerina odos tonusą. Reguliariai atliekant procedūrą, oda tampa gyvybinga ir stangri, greičiau gyja žaizdelės, sumažėja randai, plaukai auga sveiki ir stiprūs. Procedūra atliekama tik Vilniaus klinikoje.

Aprašymas

Kada yra taikoma šviesos terapija?

Šviesos terapija rekomenduojama  gydant aknę bei jos paliktus randelius, taip pat norint sumažinti mimikos raukšleles, pagerinti odos elastingumą, suteikti papilkėjusiai ar streso paveiktai odai daugiau gyvybingumo. Ši procedūra padeda sumažinti išsiplėtusias poras ir patinimus. Procedūrą galima atlikti ir profilaktiškai, norint atitolinti senėjimo procesus, pagerinti bendrą organizmo atsparumą ligoms.

Kokie šios procedūros privalumai?

Šviesos terapija – tai atpalaiduojanti procedūra, neturinti šalutinio poveikio, jai nereikia specialiai pasiruošti. Tai saugus metodas pagerinti visų tipų odos būklę. Po procedūros galima iš karto užsiimti jums įprastomis veiklomis, naudoti makiažą, grįžti į darbą.

Kuomet ši procedūra nėra rekomenduojama?

Šviesos terapija nerekomenduotina tam tikrais atvejais: sergant piktybinėmis odos ligomis, kai kuriomis akių ligomis, jei pasireiškia migreninis galvos skausmas. Taip pat šviesos terapijos negalima taikyti žmonėms, kurie yra jautrūs šviesai ar vartoja vaistus, galinčius sukelti jautrumą šviesai (antibiotikus, antihistamininius vaistus ir kitus).

Kaip atliekama procedūra

Kaip atliekama procedūra

Procedūros veiksmingumas paremtas įvairių ilgių šviesos bangų veikimu, kurie veikia skirtingus odos sluoksnius:

  • Raudona šviesa skatina kolageno gamybą fibroblastuose, taip padeda gyti žaizdelėms, randeliams, stangrina odą, atitolina senėjimo procesus.
  • Mėlyna šviesa veikia atpalaiduojančiai, taip pat pasižymi uždegimą slopinančiu poveikiu, taip slopinamas spuogelių atsiradimas, aknę sukeliančių bakterijų dauginimasis.
  • Žalia šviesa padeda suvienodinti odos spalvą, sumažinti hiperpigmentaciją, atstatyti žalingų saulės spindulių paveiktą odą.
  • Geltona šviesa sumažina išsiplėtusias poras.
  • Violetinė šviesa padeda atsipalaiduoti, pagreitina toksinų pašalinimą.
  • Oranžinė šviesa aktyvina limfos drenažą, taip pat mažina odos raudonį.
Shopping Cart
Šviesos terapija
30,00