ALA-PDT sunkios formos spuogų gydymas

Fotodinaminė terapija šiuo metu prilygsta stebuklui, nechirurginiu būdu sprendžiant spuogų, odos senėjimo ir ikivėžinių odos būklių problemas.

Kaina nuo 45 €

Fotodinaminė terapija

“Fotodinaminė terapija šiuo metu prilygsta stebuklui, nechirurginiu būdu sprendžiant spuogų, odos senėjimo ir ikivėžinių odos būklių problemas. Maža skaidraus tirpalo ampulė saveikaudama su fotodinamine šviesa tiesiog ištrina dešimtmetį nuo jūsų saulės pažeistos odos, sunaikina P. aknės (lietuviškai, arba lot.P.acne ) spuogų bakteriją, atstato veido tekstūrą, sumažina raukšlių, išsiplėtusių veido kapiliarų skaičių ir puikiai susitvarko su ankstyvomis vėžinėmis odos lastelėmis. Šis “jaunystės serumas” taip pat yra Dievo siųsta dovana jaunimui, kadangi puikiausiai susitvarko su vidutinio sunkumo ir sunkia aknės spuogų forma.”

Kas yra fotodinaminė terapija (PDT)?

Fotodinaminė terapija yra pirmaujanti ne invazinė gydymo terapija puikiai kovojanti su: spuogais, priešvėžiniais odos pažeidimais (aktinine keratoze), ankstyvosiomis ne melanomos odos vėžio ląstelėmis (bazinių ląstelių karcinoma ir suragėjusių ląstelių karcinoma), veido rožine (raudoniu,lot. rozacea) bei padidėjusia pigmentacija. Tyrimai rodo, kad po 2-4 procedūrų 94 proc. pacientų gerokai sumažėjo smulkių raukšlelių, gilių raukšlių, pigmentacija, išsiplėtusių veido kapiliarų, paraudimų, susitraukė poros, pagerėjo odos tekstūra bei sumažėjo veido raudonis- rožinė (rosacea), ir 85 proc. pacientų buvo išgydyti vidutinės bei sunkios formos spuogai (acne).

Kaip veikia fotodinaminė terapija (PDT) ?

Fotodinaminė terapijos (PDT) pagrindas-  natūralaus fermento,vadinamo 5-aminolevulino rūgštimi (5- ALA), kuria padengiamas odos paviršius, panaudojimas kartu su fotodinamine šviesa.. ALA selektyviai susigeria į greitai augančias ląsteles, pavyzdžiui ne melanomos odos vėžio ląsteles, prieš vėžines bei pigmento ląsteles. ALA taip pat absorbuojasi į riebalinias liaukas ir spuogus sukeliančias bakterijas (P. acne) . Šiose ląstelėse ALA reaguoja su deguonimi ir, susidūrusi su tam tikro ilgio šviesos bangos energija, tampa labai aktyvi Šioje suaktyvėjimo stadijoje ALA sunaikina nesveikąsias ląsteles, kurios iššaukia tam tikrą odos vėžį, ikivežinį odos pažeidimą (aktininę keratozę) , jaunatvinius, vidutinės bei sunkios formos spuogus (acne), ir išsiplėtusias riebalines liaukas. PDT terapija pagerina saulės pažeistos odos būklę, sumažina pigmentaciją, smulkias raukšlių linijas bei po  spuogų paliktus randelius, suteikdama odai stangrumo, skaistumo ir jaunatviškumo.

Kaip atliekama fotodinaminės terapijos (PDT) procdūra? • Prieš procedūrą oda yra nuvaloma veido valikliu. • Oda nuriebalinama specialiu skysčiu. • Ant paruoštos gydymui odos vietos užtepama 5-ALA tirpalu ir paliekama, kad įsigertų į odą 30 – 60 minučių (neskausminga). • Tuomet 5-ALA tirpalas aktyvuojamas fotodinaminės terapijos aparato skleidžiamomis specialaus ilgio šviesos bangomis 15-18 minučių. • Gali būti naudojamas ne tik mėlynos spalvos šviesos ilgio banga, bet ir kelių skirtingų ilgių šviesos bangos, kad pasiektume gilesnius odos sluoksnius, siekiant geriausio norimo gydymo efekto. • ALA-PDT gydymas yra toleruojamo skausmo. Po procedūros jūsų oda atrodys lyg būtų stipriai įdegusi saulėje. Per ateinančias 48 val. privalote vengti buvimo ryškioje šviesoje ir juo labiau saulėje. • Po procedūros praėjus nuo 2 iki 6 dienų (priklausomai nuo gydytojo paskirto 5-ALA stiprumo), nesveikos odos ląstelės pradės luptis ir pačios nukris, tose vietose palikdamos naujai susiformavusią sveiką odą. • Šis neinvazinis Fotodinaminės ALA-PDT terapijos gydymas yra pripažintas visame Pasaulyje. Nors ši terapija skausminga, po procedūros nelieka jokių  randų, o rezultatai yra stulbinantys, kalbantys patys už save.

LED aknė spuogų uždegimo mažinimas.
Pirmoji procedūra su gydytojo konsultacija – 80

45 €

ALA – PDT aknė spuogų gydymas

160 €

LED aknė spuogų gydymas 8 procedūrų kursas

245 €

ALA – PDT aknė spuogų gydymas 3 procedūrų kursas

420 €

Tyrimai rodo, kad po 2-4 procedūrų 94 proc. pacientų gerokai sumažėjo smulkių raukšlelių, gilių raukšlių, pigmentacija, išsiplėtusių veido kapiliarų, paraudimų, susitraukė poros, pagerėjo odos tekstūra bei sumažėjo veido raudonis- rožinė (rosacea), ir 85 proc. pacientų buvo išgydyti vidutinės bei sunkios formos spuogai (acne).