Thermage CPT Termoliftingas

thermage-cpt-irenginysThermage CPT – tai puikus nechirurginis pasirinkimas tiems pacientams, kurie nenori patirti chirurginių procedūrų ir ilgai trunkančių gijimo laikotarpių.

Thermage  CPT – tai nechirurginė radijo bangų dažnio terapija, kuri gali padėti sutvarkyti senėjančios odos išvaizdą ir pojūtį daugelyje jūsų kūno sričių. Naujoji Thermage CPT (angl. Comfort Pulse Technology) apjungia vibraciją su vėsinančiomis bangomis, kad būtų pasiektas visiškai naujas pacientų komforto lygis ir, kad galėtumėte pamatyti tokius dramatiškus ir nuoseklius rezultatus, kokių tikrai norite.

Poveikis:

 • Akys (saugiai patempia viršutinius ir apatinius vokus, sumažina akių vokų užkritimą ir maišelius po akimis)
 • Naikina smulkias linijas ir raukšles
 • Stangrina odą
 • Nukarusi oda – išlygina ir sutvirtina suglebusią odą
 • Mažina pagurklį ir „kalakuto kaklą“
 • Atstato žandikaulio liniją
 • Sutvirtina riebias sritis pilvo, papilvės ir šlaunų srityje
 • Sumažina riebalų kiekį viršutinėje rankų dalyje ir keliuose
 • Išlygina sustorėjusią, nelygią ir įdubusią odą

thermagecpt-pries-po-2

Kas yra  Thermage CPT ?

Thermage CPT  – tai saugus, nechirurginis, vieno poliaus radijo bangų dažnio gydymas be jokio atotrūkio nuo įprastos veiklos. Thermage CPT sutraukia kolageną, išryškina odos kontūrus ir stimuliuoja naujo kolageno gamybą. Oficialus Thermage® puslapis

Full face treatment by Ben Hugo, MD. 1.5cm tip. 750 Reps
Full face treatment by Ben Hugo, MD. 1.5cm tip. 750 Reps

Kaip veikia  Thermage CPT ?

Riebaliniam odos sluoksniui stimuliuoti naudojama radijo bangų dažnio energija. Kai tik „Thermage“ radijo bangų dažnis pasiekia riebalinį sluoksnį, radijo bangų pulsai šildo riebalus. Tai stimuliuoja kolageno gamybą ir padeda odai tvirtėti iš vidaus. „Thermage“ – tai MVA (Maisto ir vaistų administracijos) patvirtinta procedūra, laikoma puikiu nechirurginiu pasirinkimu tiems pacientams, kurie nenori patirti chirurginių procedūrų ir ilgai trunkančio gijimo laikotarpio. (Ši procedūra chirurginės intervencijos neatstoja.)

Ar gydymas skausmingas?

Kai kurios sritys yra jautresnės nei kitos. Naujoji  Thermage CPT  (angl. Comfort Pulse Technology) apjungia vibraciją su vėsinančiomis bangomis, kad būtų pasiektas visiškai naujas pacientų komforto lygis. Diskomforto sumažinimui gali būti išrašomi geriamieji skausmą mažinantys vaistai.

Kiek laiko užtrunka kiekviena  Thermage CPT procedūra?

Priklausomai nuo apdorojamų sričių dydžio,  Thermage CPT procedūra trunka nuo 30 minučių iki 2 valandų.

Kokia gijimo trukmė?

Nėra jokio pooperacinio laikotarpio. Pacientai ir toliau gali užsiimti įprasta veikla iš karto po  Thermage CPT procedūros.

Kaip atrodysiu iš karto po  Thermage CPT procedūros?

Paveikta vieta kelias valandas po procedūros bus šiek tiek paraudusi.

Kiek laiko praeis, kol pamatysiu rezultatus?

Rezultatai skiriasi, priklausomai nuo asmens amžiaus ir odos būklės. Geriausi rezultatai yra pastebimi jau po kelių mėnesių nuo procedūros. Kadangi susilpnėjęs kolagenas yra pakeičiamas nauju, elastingesnio kolageno būklės pagerėjimas gali tęstis iki 6 mėnesių po procedūros.

Kam gali būti atliekama  Thermage  procedūra?

„Thermage“ procedūra gali būti atliekama visiems odos tipams. Idealus pacientas yra tas asmuo, kurio oda yra minimaliai – vidutiniškai išglebusi, kuris nori patobulinti veido kontūrus ir tas, kuris nenori patirti galimos rizikos ar pooperacinio laikotarpio, susijusio su chirurgija.

thermage-cpt-kaklas-veidas

Kokioms sritims gali būti taikoma  Thermage  procedūra?„Thermage“ procedūrą galima naudoti visam veidui, įskaitant akių vokus ir kaklą.  Thermage  procedūrą galima taikyti tokioms kūno dalims, kaip pilvas, rankos ir šlaunys. Kai kuriais atvejais gydomas ir celiulitas.

Kaip dažnai turėtų būti atliekama  Thermage  procedūra?

Paprastai, norint pasiekti trokštamų rezultatų, užtenka vienos  Thermage  procedūros.

>Kiek laiko bus matomi  Thermage  rezultatai?

Thermage  gydymo rezultatai išsilaikys apie dvejus – penkerius metus. Paciento natūralus senėjimo procesas, pradinė odos būklė ir aplinkos veiksniai, tokie kaip buvimas saulėje ir rūkymas, prisideda prie kolageno irimo.

Ar yra koks nors  Thermage  gydymo šalutinis poveikis?

Retas atvejis, kad po procedūros pasireikštų koks nors šalutinis poveikis ar komplikacijos. Paprastai pacientas kelias valandas jaučia nedidelį paraudimą, oda atrodo įtempta. Kai kurios sritys gali atrodyti šiek tiek jautresnės kelias dienas po procedūros.

Ar po  Thermage  procedūros gali pasireikšti riebalų atrofija?

Pradėjus naudoti „Thermage“ procedūrą, kai kurie chirurgai pacientus gydydavo naudodami labai aukštus nustatymus, atlikdami vietinę nejautrą. Kadangi pacientai negalėdavo suteikti chirurgui grįžtamojo ryšio, būdavo naudojamas per didelis karštis ir dėl to būdavo sudeginama per daug riebalų, todėl pasireikšdavo atrofija.
Pacientai jau nebėra gydomi naudojant nejautrą, o naujoji „Thermage“ technologija pasižymi reguliuojamais nustatymais, kurie atitinka paciento tolerancijos ribas. Nustatymai nėra tokie dideli, kad sudegintų riebalus. Žemesni nustatymai yra naudojami atliekant daugiau prisilietimų.

Ar galima  Thermage  naudoti po plastinės veido operacijos?
Taip. „Thermage“ gali sutvirtinti tas odos vietas, kurios vis tiek liko apdribusios po plastinės veido operacijos.

Ar vis dar galiu po  Thermage  procedūros ryžtis plastinei veido operacijai?

Taip. Rekomenduojame palaukti mažiausiai 6 mėnesius po „Thermage“ procedūros prieš atliekant veido plastinę operaciją, kad kolagenas turėtų pakankamai laiko atsistatyti.

Ar  Thermage  gali padėti išgydyti mano nukarusius akių vokus ir maišelius po akimis?

Taip. Procedūros pagalba oda sutvirtėja, o akių vokų nukarimas yra sumažinamas.

Ar gali  Thermage  pagerinti mano susiraukšlėjusio pilvo audinio būklę?

Taip.

Kiek kainuoja  Thermage  procedūra?

Termoliftingas- Nechirurginis odos patempimas. Thermage CPT

 • Akių vokų pakėlimas, kaktos sritis – € 950
 • Apatinės veido dalies trečdalis, veido ovalo kontūravimas – € 950
 • Akių vokų pakėlimas, sritis apie akis, kakta, skruostai, veido ovalas, pagurklis – € 1300
 • Visas veidas, pagurklis – € 1970