Veido karalienės – lūpos

Lūpos mūsų veidui suteikia išraiškingumo, charakteringumo ir netgi byloja apie kai kuriuos mūsų charakterio bruožus, temperamentą. Lūpų grožio idealai permainingi, tačiau viena taisyklė išlieka visais laikais – natūralios, sveikos ir patrauklios lūpos yra daugelio moterų  svajonė.

Visagalė gamta kartais pašykšti, kad tokia svajonė džiugintų kiekvieną. Galų gale, norime to ar ne, tačiau bėgantys metais palieka savo pėdsaką ir veido karalienės praranda natūralų grožį.

Ar įmanoma sustabdyti blėstančią lūpų jaunystę? „Estetus klinikos“ specialistai sutartinai taria: „Taip“. Klinikoje dirbantys profesionalai ragina atkreipti dėmesį į tai, kad šypsena – ne tik lūpos. Labai svarbi yra veido zona aplink jas.

Raukšlelės virš lūpų ar ties lūpų kampučiais yra pirmieji signalai, kad turime susirūpinti, jog laikas stabdyti procesą. Jei jau taip nutiko, reikia pasitikėti specialistu, padėsiančiu derinti procedūras, kurios koreguotų raukšles ir neleistų joms toliau formuotis. Gražių, sveikų ir amžinai jaunų lūpų paslaptis slypi derinant lazerines ir injekcines procedūras.

Lazerinės procedūros

Užkirsti kelią senėjimo požymiams efektyviausios yra prevencinės procedūros. „Estetus klinika“ pacientams rekomenduoja procedūras, kurios atliekamos naujos kartos, pažangiais lazeriais.

lazeris
Minėti lazeriai standina, tvirtina odą, skatina kolageno skaidulų gamybą. Atliekant tokio tipo procedūras, zona aplink lūpas ilgai išlieka tvirta, nesuglemba skruostai, nesiformuoja statmenos “senatvinės” raukšlės.
Atjauninti odą, koreguoti raukšleles galima ir stipriausia procedūra, kuri atliekama frakciniu CO2 lazeriu.

„Estetus klinika“ vienintelė Kaune siūlo naujausią procedūrą – Secret RF frakcinį odos atjauninimą su mikroadatine technologija. Ši procedūra nereikalauja poprocedūrinio gijimo.

Secret RF
Dažnas moterų galvos skausmas – prarastas lūpų raudonis. „Estetus klinikoje“ naujausios kartos Nd – Yag lazeriu lūpų raudonis atstatomas be jokių sužalojimų. Po procedūros lūpos  atrodo natūraliai putlesnės, rausvos, jaunatviškos.

Injekcinės procedūros

Atstatyti lūpų tūrį, padaryti jas putlias, suformuoti formą ar kilstelti lūpų kampučius „Estetus klinikos“ pacientai renkasi saugiais injekciniais preparatais atliekamas invazines procedūras.
Hialurono rūgšties užpildai atstato prarastą lūpų tūrį, padaro jas natūraliai putlesnes, taip taip pat sumažina  lūpų raukšleles, o specialūs preparatų komponentai dar ir drėkina lūpų odą.

lupos2 unnamed
Teisingai atlikus injekcinę procedūrą gali pasitaikyti kraujosruvos, lengvi patinimai,  susidaryti nedidelis guzelis, kuris lengvai išmasažuojamas suminkštėja.

Apie „ančiuko“ lūpas

Vis dar nemaža dalis jaunų merginų nori labai didelių, vadinamų „ančiuko“ lūpų. Deja, tokiu atveju gydytojoms tenka atsisakyti atlikti geidžiamą lūpų putlinimo procedūrą. Šios užgaidos  neatitinka jokių estetikos normų. Leidžiant didelį kiekį injekcinio preparato, didėja komplikacijų rizika, o lūpos tampa neproporcingos, įtemptos, nelieka lūpų minkštumo.

Svarbu žinoti

Turėtų būti parinktas tinkamas injekcinis užpildas. Šiuo metu pasiūloje apstu analogų, licencijuotų injekcinių užpildų, tačiau reiktų rinktis tik patikimus, ilgametę patirtį turinčių farmacinių kompanijų užpildus, kurie yra aukščiausios kokybės ir turi minimalią komplikacijų tikimybę. „Estetus klinikoje“ tinkamą užpildą parenka kvalifikuotas daktaras.
Pagal pacientės lūpų anatomiją gydytojas rekomenduoja tinkamą procedūrą, injektuoja reikiamą kiekį preparato ir parenka techniką – gražus, estetiškai subtilus rezultatas pasiekiamas visada.

Pacienčių klaidos

Daugėja pacienčių, kurios į klinikos specialistus kreipiasi dėl komplikacijų gydymo. Nesėkmių būtų galima išvengti, jei pacientai rinktųsi licencijuotas klinikas, nerizikuotų procedūras atlikti kirpyklose, kosmetologijos kabinetuose ar net pas tariamą specialistą namuose. Injekcijas gali atlikti tik gydytojas ir tik medicinos įstaigoje.
Licencijuotos klinikos yra griežtai prižiūrimos, jose laikomasi visų būtinų atsargos priemonių. Gydytojas tinkamai reaguoja į kiekvieną individualią situaciją, jei įvyksta nepageidaujama komplikacija. Nedelsiant skiriamas tinkamas gydymas ir keli gydytojo veiksmai padeda  išvengti didelių problemų.


Komplikacijos gali pasitaikyti dėl:

  1. Sterilumo nesilaikymo
  2. Hialurono sankaupos virš lūpų (gleivinėje) dėl netinkamo injekavimo gylio parinkimo ir procedūros technikos
  3. Dėl per didelio hialurono rūgšties užpildo kiekio lūpos tampa nejudrios, audiniai įtempti, nenatūralus vaizdas
  4. Lūpų nekrozė pasitaiko jei užpildas suleidžiamas į kraujagyslę. Pradžioje tai pasireiškia dideliu skausmu, tvinkčiojimu, skausmas nesibaigia savaitę ir ilgiau, gali pakilti temperatūra, žūsta lupos audiniai.

Būtina laikytis gydytojų rekomendacijų – po procedūros nurodytą laiką nerūkyti, nesideginti saulėje, vengti pirčių, soliariumų.

www.ausrosnamai.lt

Shopping Cart