Estetinės medicinos naujovė – užimtiems žmonėms ši procedūra ideali

Pasaulyje susidomėjimas SECRET RF sistema – milžiniškas. Jos poveikiu stebisi ir gydytojai, ir pacientai. Lietuvos estetinės medicinos specialistai pradėjo šią sistemą naudoti visai neseniai, tačiau paklausa kyla kaip ant mielių.

Žurnalas Žmonės.lt

Naująją sistemą Kaune pirmoji naudoti pradėjo lazerinės ir estetinės dermatologijos „Estetus klinika“. Jos gydytoja dermatovenerologė med. dr. Aistė Beliauskienė pasakoja apie SECRET RF specifiką.

SECRET RF poveikis pagrįstas jau gerai išbandytais ir pasiteisinusiais estetinės medicinos metodais?

Kiekvienas iš trijų metodų, kurie yra mikroadatinės radijo dažnio terapijos komponentai, jau senokai taikomi estetinėje dermatologijoje, tad jie tikrai nėra naujiena. Tačiau jų sujungimo privalumai – tuo ir pagrįstas SECRET RF sukuriamas efektas – labai dideli ir tai nauja patirtis.

Procedūros esmė: tuo metu, kai atliekami mikrodūriai, specialiomis vienkartinėmis adatėlėmis sklinda tam tikro dažnio radijo bangos, kurios virsta šiluma. Nuo jos odos skaidulos susitraukia, todėl ji pastangrėja, tačiau svarbiausia – tuo pat metu ląstelės gauna labai stiprų impulsą įjungti regeneracijos mechanizmą.

Užimtiems žmonėms (dauguma mūsų pacientų kaip tik tokie) ši procedūra ideali, nes oda jos metu pažeidžiama minimaliai ir sugyja itin greitai, o jos būklė gerėja dar kelis mėnesius.

SECRET RF – puiki alternatyva kitoms frakcinėms procedūroms, kurių jauninamasis poveikis taip pat stiprus, tačiau gijimas trunka 5–14 dienų. Tai – saugi ir gana komfortiška procedūra, ypač tinkama, jei odos paviršius geras, tačiau yra gilesnio sluoksnio problema – odai trūksta stangrumo, elastingumo. Sakydama „geras paviršius“ turiu galvoje, kad nėra pigmentacijos problemos.

Šia procedūra galima ne tik sustangrinti odą, bet ir paveikti randus, strijas, išsiplėtusias poras?

Taip. Ši procedūra itin padeda ir žmonėms, kurių veido kapiliarai turi polinkį greitai plėstis, bei tiems, kurių odai pakenkė piktnaudžiavimas saule. Geri pokyčiai vyksta, nes oda stangrėja. Beje, vyresniame amžiuje poros išsiplečia ir dėl to, kad oda suglemba. Tad tinkamas šios problemos sprendimas – stangrinti odą, o ne tik valyti poras, mažinti riebalų išsiskyrimą.

Noriu akcentuoti, kad  SECRET RF procedūra tinkama bet kurios kūno dalies odai stangrinti ir remodeliuoti. Strijas, randus remodeliuojant, keičiasi odos skaidulų išsidėstymas toje vietoje – jis tampa panašesnis į sveikos odos skaidulų išsidėstymą. Šiandien dar nesukurta technologija, kuri visiškai pašalintų šiuos odos defektus, tačiau SECRET RF – viena iš gerų galimybių juos sumažinti.

Kaip naujovę vertina jūsų pacientės?

Labai įdomu išgirsti ilgamečių pacienčių, kurioms esu atlikusi ir įvairių kitų procedūrų, vertinimą. Pirmiausia jos pabrėžia lengvą poprocedūrinį periodą ir greitai matomą efektą. Ir jos, ir aš SECRET RF procedūros rezultatais esame patenkintos.

Informacija ne tik profesionalams / SECRET RF privalumai:

  • Oda veikiama mikroadatomis ir radijo dažnio energija – toks derinys užtikrina ypač gerą rezultatą.
  • Iškart veikiami odos sluoksniai 0,5–3,5 mm gylyje. Itin aktyviai stimuliuojami odos fibroblastai – taip
  • Auksu dengtomis patentuotomis mikroadatomis į odą skleidžiama radijo dažnio energija ir gylis – preciziškai kontroliuojami ir parenkami pagal odos storį ir problemas.
  • Aukščiausios medicininės kokybės mikroadatos prasiskverbia į odą ypač lengvai ir greitai.
  • Yra 2 tipų antgaliai ir, priklausomai nuo norimos spręsti problemos, prie jų gali būti pritvirtintos galvutės su skirtingu mikroadatų skaičiumi.
  • Garantuojamas akivaizdus poveikis tiek veido, tiek kūno odai. Spektras – senėjimo požymiai, aknė, randai, strijos.
  • Tinka visų tipų odai, šalutinio poveikio ir antrinės pigmentacijos rizika labai maža.
  • Sukelia minimalų diskomfortą procedūros metu. Odos paviršius mažai paveikiamas ir nepatiria terminės pažaidos.
  • Po procedūros oda atsigauna stebėtinai greitai.

REGISTRACIJA

Tvirtovės al. 18, Kaunas. Tel. +370 630 11 177.

Mindaugo g. 14B, Vilnius. Tel. +370 690 71 111.

Shopping Cart