Puošdami Kalėdų eglę žinomi žmonės atskleidė savo grožio paslaptis

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje į estetinės ir lazerinės dermatologijos „Estetus klinika“ rinkosi žinomi žmonės. Puošdami Kalėdų eglutę jie dalinosi savo grožio paslaptimis, bei kiekvienas turėjo pasižadėti iki Kalėdų padaryti kažką gero sau, nes pasak klinikos vadovės Noros Lapinskienės – sveikas ir laimingas žmogus yra gražus.

Žinoma manekenė Simona Starkutė sako, kad savimi rūpinasi ištisus metus, tad pasižadėjo ir toliau taip elgtis. Drabužių dizainerė Jūratė Steponavičiūtė su seserimi, Miss Universe Lithuania 2019 vice miss Justina Ieva Steponavičiūte linkėjo Estetus klinikai toliau klestėti ir pasižadėjo pačios dažniau čia apsilankyti. Aktorė Lina Tupikovskienė paslaptingai žadėjo svarbius pokyčius savo gyvenime.

Moterys diskutavo apie inovatyviausias grožio procedūras, N. Lapinskienė pasakojo apie naujausius dermatologinius lazerius ir jų galimybes gydant veido raudonį ar aknę, šalinant randus, odos darinius, nepageidaujamus plaukelius, raukšles. Ji teigia, kad naujomis lazerinėmis technologijomis plastines operacijas galima atidėti 10-15 metų.

Nemažai dėmesio skirta odos vėžio prevencijai. Patarimus dalino Estetus klinikos gydytoja dermatologė Indrė Šaferienė ir prancūzų kosmetikos THALION atstovė Irina Masolė. Buvo pristatytas naujas, inovatyvus apsauginis veido kremas, saugantis odą ne tik nuo kenksmingų saulės spindulių, bet ir nuo ne ką mažiau kenksmingos mėlynos šviesos, skleidžiamos mūsų kompiuterių ir išmaniųjų telefonų.

Kvepalų ekspertė Živilė Burdaitė pasakojo apie kvepalų įtaką žmogaus psichoemocinei būsenai, mokino, kaip kvepintis, kad kvepalai neerzintų aplinkinių ir ką daryti, kad žmogus, kuriam norite padaryti įspūdį – negalėtų apie Jus negalvoti visą dieną.

Vakaro metu skambėjo romantiškos Augusto Lapinsko dainos, daug juoko ir mergaitiškų pokalbių, ore jau sklandė Kalėdų laukimo dvasia..

Shopping Cart