,

Meta terapija

150,00 220,00 

Meta terapija yra taikoma įvairiais atvejai – tiek sausai, tiek riebiai odai, taip pat suglebusiai ar pažeistai saulės spindulių. Meta terapija tikriausiai viena veiksmingiausių procedūrų padėti brandžiai odai atsinaujinti. Ši procedūra akivaizdžiai pagerina odos būklę – sumažina raukšleles, sutraukia poras, suteikia veidui jaunatviško stangrumo. Procedūra atliekama tik Vilniaus klinikoje.

Aprašymas

Kada yra taikoma meta terapija?

Meta terapija yra taikoma įvairiais atvejai – tiek sausai, tiek riebiai odai, taip pat suglebusiai ar pažeistai saulės spindulių. Meta terapija tikriausiai viena veiksmingiausių procedūrų padėti brandžiai odai atsinaujinti. Ši procedūra akivaizdžiai pagerina odos būklę – sumažina raukšleles, sutraukia poras, suteikia veidui jaunatviško stangrumo.

Kokie yra šios procedūros privalumai?

Meta terapija yra neskausminga ir saugi procedūra, be to, jai atlikti nereikalinga anestezija. Efektyvų rezultatą garantuoja itin precizišku aparatu atliekami mikro dūriai, kurių gylis ir vieta yra tiksliai kontroliuojama. Adatėlės yra vienkartinės, todėl naudojamos tik vieną kartą – taip apsisaugoma nuo kryžminio užteršimo. Rezultatai po meta terapijos matomi itin greitai – jau po 24h stebima ženkliai stangresnė, švytinti oda.

Kuomet meta terapija nėra rekomenduojama?

Nors meta terapija yra itin efektyvi procedūra, tam tikrais atvejais jos taikyti specialistai nerekomenduoja: egzemos, psoriazės, sunkios aknės formos, rožės, Herpes viruso pažeistai odai neturėtų būti atliekama meta terapija. Itin griežtomis kontraindikacijomis laikomi įvairūs kraujo krešėjimo sutrikimai, imuniteto nepakankamumas, bakterinės ar kitos infekcijos, botokso injekcijos, atliktos per 6 savaites iki meta terapijos.

Papildoma informacija

Procedūra

Meta terapija, Meta terapija MAX

Kaip atliekama procedūra

Kaip atliekama procedūra

Meta terapijos pradžioje, veidas yra švelniai nuvalomas, taip paruošiant odą procedūrai. Vėliau, veidas yra padengiamas aktyvių ingredientų kupinu serumu, kuris mikroperforacijos metu patenka būtent į bazinį ląstelių sluoksnį. Procedūros metu naudojamas vienkartinių miniatiūrinių adatėlių antgalis nesukelia skausmo. Matomoms raukšlelėms mažinti (kaktoje, aplink akis ir lūpas) naudojamas kitas, daug mažesnis antgalis, kuris dar veiksmingiau suaktyvina kolageno ir elastino gamybą probleminėse vietose. Pabaigoje, dedama veido kaukė turi daug veiksmingesnį efektą neiįprastai, mat po mikroperforacijų oda labai lengvai pasisavina visas gerąsias medžiagas.  

Shopping Cart
Meta terapija
150,00 220,00 Pasirinkti savybes