Triguba jaunystės formulė

Paruošėme jums specialų jauninimo paketą, kurį sudaro net trys veido odos atgaivinimo procedūros:

  • Standinimas Candela GentleMax Pro™ lazeriu
  • PRP plazmoliftingas
  • Fotodinaminės šviesos terapija.

Jauninimas Candela GentleMax Pro™ lazeriu shutterstock_98591003-540x280

Lazeris Candela GentleMax Pro™ susideda iš dviejų skirtingo ilgio bangų lazerių, stimuliuojančių odos atsinaujinimo procesus. Atliekant klinikinius tyrimus su šiuo lazeriu, pastebėta, kad tai yra ilgalaikis ir efektyvus odos jauninimo būdas, suaktyvinantis kolageno baltymo gamybą, atsakingą už odos elastingumą ir stangrumą. Jauno žmogaus organizmas nuolat pats gamina kolageną, todėl oda atrodo sveika, švytinti ir stangri, tačiau, laikui bėgant, kolageno gamyba organizme mažėja ir dėl to pasimato pirmieji senatvės požymiai. Keičiant lazerio impulso trukmę yra veikiamos probleminės odos vietos. Lazeris Candela GentleMax Pro™ turi stulbinamą efektą veido odos jauninimui, raukšlių mažinimui bei odos tekstūros gerinimui.

PRP plazmoliftingas

PRP Plazmoliftingas, arba trombocitais praturtinta plazma, yra visiškai natūrali procedūra, be chirurginės intervencijos ir cheminių preparatų, atjauninanti odą. Procedūra atnaujina veido, odą, ją skaistina, naikina smulkias raukšleles, lygina gilesnes raukšles, taip pat mažina odos alergines reakcijas.

Naudojant įprastas raumenų tonusą mažinančias injekcijas ar užpildus, laikui bėgant jų poveikis mažėja, o tuo tarpu PRP – didėja.

PRP procedūrai naudojami paties paciento kraujo kūneliai – trombocitai, todėl jie nesukelia alerginės ar autoimuninės reakcijos. Trombocituose yra taip vadinamų augimo faktorių, kurie suaktyvina ir atjaunina ląsteles, skatina kolageno gamybą, naujų kapiliarų susidarymą, gydo pažeistas kraujagysles, audinius, ląsteles, stabdo kraujavimą.

Fotodinaminės šviesos terapija

Siekiant pagerinti pirmųjų dviejų procedūrų rezultatą ir užtikrinti greitesnį bei kokybiškesnį gijimą, yra naudojama šviesos terapija. Tai saugi ir veiksminga procedūra, padedanti atsinaujinti odai. Šis metodas yra neinvazinis, neskausmingas ir neturintis gijimo laikotarpio.

Tai NASA patvirtinta technologija, naudojanti šviesos diodų (LED) odą raminantį  šviesos bangos ilgį ir įsiskverbianti giliai į dermą. LED šviesos terapija paspartina ląstelių medžiagų apykaitą, pažeistų odos ląstelių atnaujinimą, taip pat skatina kolageno ir elastino skaidulų gamybą, suteikia sveikos ir standžios odos išvaizdą. Procedūros metu mažinamos raukšlelės, odai suteikiamas elastingumas, stangrumas, sumažinamas porų dydis, greitinamas odos gijimas, lyginama jos tekstūra, atsiranda natūralus spindesys.

Šį išskirtinį jaunystės paketą rasite tik mūsų klinikoje. Visos trys procedūros yra neskausmingos ir trunka vos dvi valandas. Praėjus kelioms savaitėms po procedūrų pamatysite akivaizdžius pasikeitimus. Svarbiausia, kad po procedūros nėra gijimo laikotarpio, taigi iškart galėsite grįžti į įprastą gyvenimą ir tęsti pradėtus darbus. Po vienos – dviejų tokių jaunystės eliksyro procedūrų galėsite džiaugtis atsinaujinusia, stangria ir pailsėjusia oda.

“Triguba jaunystės formulė”

“Triguba jaunystės formulė” 3 procedūrų kurso kaina € 710. Akcijos metu tik € 499

Odos standinimas lazeriu € 400

PRP plazmoliftingas € 275

PDT šviesos terapija € 35

REGISTRUOKITĖS PROCEDŪRAI