,

Triguba jaunystės formulė

299,00 

Specialus odos atjauninimo paketas, kurį sudaro net trys procedūros už ypatingą kainą: odos standinimas Candela GentleMax Pro™ lazeriu, PRP terapija bei fotodinaminės šviesos terapija.

Aprašymas

Paruošėme jums specialų jauninimo paketą, kurį sudaro net trys veido odos atgaivinimo procedūros:

  • Standinimas Candela GentleMax Pro™ lazeriu
  • PRP plazmoliftingas
  • Fotodinaminės šviesos terapija.

Jauninimas Candela GentleMax Pro™ lazeriu

Lazeris Candela GentleMax Pro™ susideda iš dviejų skirtingo ilgio lazerio bangų, stimuliuojančių odos atsinaujinimo procesus. Atliekant klinikinius tyrimus buvo pastebėta, kad tai yra ilgalaikis ir efektyvus odos jauninimo būdas, suaktyvinantis kolageno baltymo gamybą, atsakingą už odos elastingumą ir stangrumą. Jauno žmogaus organizmas nuolat pats gamina kolageną, todėl oda atrodo sveika, švytinti ir stangri, tačiau, laikui bėgant, kolageno gamyba organizme mažėja ir dėl to pasimato pirmieji senatvės požymiai. Keičiant lazerio impulso trukmę yra veikiamos probleminės odos vietos. Lazeris Candela GentleMax Pro™ turi stulbinamą efektą veido odos jauninimui, raukšlių mažinimui bei odos tekstūros gerinimui.

PRP plazmoliftingas

PRP plazmoliftingas arba trombocitais praturtinta plazma yra visiškai natūrali procedūra, kuri be chirurginės intervencijos ir cheminių preparatų atjaunina odą.

Procedūra atnaujina veido odą, ją skaistina, naikina smulkias raukšleles, koreguoja gilesnes raukšles, taip pat mažina odos alergines reakcijas. PRP procedūrai naudojami paties paciento kraujo kūneliai – trombocitai, todėl jie nesukelia alerginės ar autoimuninės reakcijos. Trombocituose yra taip vadinamų augimo faktorių, kurie suaktyvina ir atjaunina ląsteles, skatina kolageno gamybą, naujų kapiliarų susidarymą, gydo pažeistas kraujagysles, audinius, ląsteles, stabdo kraujavimą.

Fotodinaminės šviesos terapija

Siekiant pagerinti pirmųjų dviejų procedūrų rezultatą ir užtikrinti greitesnį bei kokybiškesnį gijimą yra naudojama šviesos terapija. Tai saugi ir veiksminga procedūra, padedanti atsinaujinti odai. Šis metodas yra neinvazinis, neskausmingas ir neturintis gijimo laikotarpio.

Tai NASA patvirtinta technologija, naudojanti šviesos diodų (LED) odą raminantį šviesos bangos ilgį, įsiskverbianti giliai į dermą. LED šviesos terapija paspartina ląstelių medžiagų apykaitą, pažeistų odos ląstelių atnaujinimą, taip pat skatina kolageno ir elastino skaidulų gamybą, suteikia sveikos ir standžios odos išvaizdą. Procedūros metu mažinamos raukšlelės, odai suteikiamas elastingumas, stangrumas, sumažinamas porų dydis, greitinamas odos gijimas, lyginama jos tekstūra, atsiranda natūralus spindesys.

Šį išskirtinį jaunystės paketą rasite tik mūsų klinikoje. Visos trys procedūros yra neskausmingos ir trunka vos dvi valandas. Praėjus kelioms savaitėms po procedūrų pamatysite akivaizdžius pasikeitimus. Svarbiausia, kad po procedūros nėra gijimo laikotarpio, taigi iškart galėsite grįžti į įprastą gyvenimą ir tęsti pradėtus darbus. Po vienos – dviejų tokių jaunystės eliksyro procedūrų galėsite džiaugtis atsinaujinusia, stangria ir pailsėjusia oda.

Papildoma informacija

Type

General

Shopping Cart
Triguba jaunystės formulė
299,00