GOLD COLLAGEN prekės ženklo produktų galite įsigyti „Estetus klinika“

GOLD COLLAGEN prekės ženklo produktų galite įsigyti „Estetus klinika“ Kaune.

Gydytoja AURELIJA JUŠKIENĖ pateikia savo įžvalgas apie produktus.

„Šiai dienai kolagenas yra viena populiariausių temų grožio srityje. Kolagenas yra vertinamas dėl to, jog gali padėti kovoti su senėjimo procesais, raukšlėmis, padėti išlaikyti jaunatvišką odą.

Esu išbandžiusi įvairių maisto papildų (geriamo kolageno), tačiau asmeniškai renkuosi ir kitiems rekomenduoju būtent Gold Collagen prekės ženklo produktus. Man labai patiko tai, jog Gold Collagen seriją sudaro įvairiausių rūšių geriamo kolageno maisto papildai ir jie skirti skirtingų amžiaus grupių bei gyvenimo būdo asmenims. Todėl Gold Collagen maisto papildų serijoje sau tinkamą produktą galės atrasti kiekvienas, nesvarbu ar tau dvidešimt penki, keturiasdešimt metų, esi sportuojantis, nori pagerinti savo plaukų būkle, esi vegetaras ar veganas. Beje, visi Gold Collagen produktai skirti tiek moterims, tiek ir vyrams.

Man labai svarbu yra kokybė, o kiekvienoje Gold Collagen dėžutėje yra dešimt stiklinių buteliukų, kurie garantuoja produkto apsaugą nuo aplinkos poveikio, todėl kiekvieną rytą mėgautis rytiniais grožio ritualais tampa labai paprasta – kartu su pusryčiais išgerti po vieną Gold Collagen buteliuką, kuriame yra žmogui rekomenduojama kolageno ir kitų svarbių elementų paros normą.

Gold Collagen prekės ženklas turi patvirtintus mokslinius tyrimus įrodančius produktų efektyvumą, taip pat Europinius patentus saugančius unikalią produkto sudėtį ir formulę. Gold Collagen sudėtyje esantis hidrolizuotas kolagenas yra suskaidytas į labai mažos molekulinės masės peptidus, todėl yra užtikrinimas puikus produkto įsisąvinimas.

Drąsiai rekomenduoju Gold Collagen maisto papildus ir kosmetiką visiems, kurie nori geriamo kolageno pagalba vitaminais ir reikalingomis mineralinėmis medžiagomis aprūpinti plaukus, odą, raumenis, paskaistinti odą.”
Shopping Cart