Plaukų slinkimo gydymas injekcijomis

 Plaukų slinkimo gydymas injekcijomis.  PRP; Dr. Cyj; Mezoterapija.

„Estetus klinika“ gydytoja dermatovenerologė – trichologė Jaunė Stumbrienė:

Gydymas injekcijomis tapo neatsiejama šiuolaikinės trichologijos dalimi. Inovatyvios metodikos leidžia pasiekti puikius rezultatus aktyvinant plaukų augimą ir stabdant slinkimą.

PRP TERAPIJA – saugi, efektyvi ir natūrali procedūrą, gydant plaukų plaukų slinkimą. Ši gydymo metodika sukurta prieš 50 metų, o jos efektyvumą įrodo ne viena dešimtis atliktų klinikinių tyrimų.
Procedūros metu yra paimamas paciento kraujas, kuris yra centrifūguojamas, tokiu būdu atskirta trombocitais praturtinta plazma mikroinjekcijomis suleidžiama į probleminę zoną. Trombocitai išskiria daugiau nei 20 skirtingų augimo fatorių ir skatina audinių regeneracinius procesus, aktyvina plaukų augimą, didina jų tankį ir storį.

Gydymo kursas yra 3-4 procedūros, atliekant 1 procedūrą per mėnesį.

Dr. Cyj PLAUKŲ UŽPILDAS – pirmasis pasaulyje plaukų užpildas, kurio unikalioje sudėtyje yra 7 peptidų kompleksas (Decapeptide-18, 0,7% retikulinė hialurono rūgštis, Oligopeptide-52, Decapeptide-10, Octapeptide-2, Octapeptide-11, Oligopeptide 71).

Šis preparatas stimuliuoja kraujotaką, skatina plaukų augimą, didina plauko folikulą ir stabdo plaukų slinkimą. Gydymo kursas yra 4 procedūros, atliekant 1 procedūrą kas 2 savaites.

MEZOTERAPIJOS KOKTEILIAI savo sudėtyje turintys laisvos hialiurono rūgšties, vitaminų, amino rūgščių, koenzimų, nukleorūgščių ir mineralų, mikroinjekcijomis įvesti į skalpo odą gali padėti prislopinti skalpo senėjimo procesus, pagerinti plaukų augimą ir jų kokybę.

Gydymo kursas 5 procedūros, atliekant po 1 procedūrą kas 2-4 savaites.

Svarbu! Pastebėjus neįprastai didelį plaukų slinkimą ar retėjimą rekomenduojame kreiptis į gydytoją dermatovenerologą – trichologą, kuris įvertinęs būklę ir nustatęs diagnozę paskirs tinkamiausią gydymo metodą.

Su  gydytoja dermatologė – trichologė  Jaunė Stumbrienė
Shopping Cart